• Telefon +90 286 217 77 85
  • Adres İsmetpaşa Mah. Atikhisar Cad. 56.Sok. No:15C/2 ÇANAKKALE

Aycibin Yapı

Aycibin Yapı Dekorasyon..

91 yılında başlıyor Aycibin yapı nın Çanakkale serüveni .Ersin ve Engin kardeşlerin inşaat sektöründe ilk mağazaları açmasıyla sektörde önemli bir yer ediniyor Aycibin. Gelişen inşaat sektörünün isteklerine cevap verebilmek için bünyesin de ülkenin birçok üst bayiliklerini barındırarak ,her ihtiyaca cevap verebilecek konuma ulaşıyorlar.

İlerleyen zaman la birlikte artan ve eksikliği Çanakkale de hissedilen yapı ve ev dekorasyonu konusunda markaların tamamımı bünyesinde toplayan mağaza ihtiyacını karşılamak için , Aycibin dev bir yatırımı hayata geçiriyor.

Aycibin concept fikri doğrultusunda yapı ve ev dekorasyon ürünlerinden oluşan yerli ve ithal yüzlerce ürün çeşidini müşterileriyle buluşturmaktadır. Seramikten dekoratife, aydınlatmadan mutfak ve banyo dolaplarına ,aksesuar dan vitrafiye ye , mutfak gereçlerinden yemek takımlarına uzanan geniş ürün yelpazesiyle 2013 yılının son çeyreğinde Troya caddesinde 2000 metrekarelik 5 kattan oluşan mağazasını hizmete sokuyor. Mağaza bu alanda Çanakkale'nin ilk mağazasıdır.

Dünya trendlerini ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla müşterilerinin beğenisine sunan Aycibin , ince bir zevki yansıtan koleksiyonunun her parçasıyla farklılığını hissettirirken, müşterisine bir yaşam tarzı sunmayı hedefliyor. Emsallerini büyük şehirlerde göreceğiniz mağazacılık anlayışı ile her katında farklı ürünleri sunan Aycibin size özel projelendirme ile çözümler sunuyor. Her zevki ve stili yansıtan ürünlerin yer aldığı mağaza, samimi bir ortamı yansıtan , özgün bir mağazacılık anlayışını sergilemektedir. Çanakkalenin’ ilk ve tek en büyük dekorasyon mağazası olan Aycibin her birinin farklı konseptlerde oluştuğu katlarını gezenlerin kendilerine özgü farklı çözümler yaratmaları için tasarlamıştır.

Ev ve yaşam için ihtiyaç duyulabilecek her şeye, fark yaratan konseptiyle çözüm sunan mağazada ülkenin seçkin ürünleri müşterilerle buluşturulmaktadır. Sizlerde yorulmadan mekanlarınızın ihtiyacının zevkle karşılayacak keyifle alışveriş yapacaksınız. Aycibin , sağlam temellere oturttuğugüçlü alt yapısıyla inşaat sektöründe , genç, dinamik, üretken ve yenilikçi anlayışı ile sizleri de yeni mağazamıza davet ediyoruz.

胸部是非常脆弱的丰胸产品,因此除了要多吃有利于增大胸部食物外,还必须少吃一些“毁胸”的食物丰胸产品粉嫩公主。无论是不是丰胸,冰冻的食物都必须少吃丰胸方法。因为冰冻的饮食会影响血气的运行。汽水、雪糕等冰冻食物,会让血气旺不起来丰胸效果